Sinocat Environmental Technology Co., Ltd.

وعده ما باقی مانده است
گزینه های تحرک را برای نیازهای مشتری ما ارائه دهید
  • ویدئو
  • تصاویر
شرکت اطلاعات
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, اقیانوسیه, در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده, توزیع کننده / عمده, صادر کننده, شرکت تجاری, فروشنده, دیگر
تعداد کارمندان: 400~500
سال تاسیس: 2005
صادرات کامپیوتر: 70% - 80%
معرفی

Sinocat Environmental Technology Co., Ltd. در سال 2005 تأسیس شد و در سال 2021 در هیئت نوآوری علم و فناوری بورس اوراق بهادار شانگهای (کد بورسی: 688737) پذیرفته شد.شرکت ما به توسعه فناوری مواد جدید و انرژی جدید مانند فناوری باتری ذخیره انرژی، فناوری باتری قدرت و فناوری الکتروکاتالیست سلول سوختی هیدروژن اختصاص دارد.ما یک شرکت یکپارچه درگیر فناوری، تحقیق و توسعه، تولید، فروش، خدمات و غیره هستیم.Sinotech همچنین یکی از طراحان و تولید کنندگان قطعات خودرو (مبدل کاتالیست) است.Sinotech همکاری نزدیکی با UESTC در زمینه باتری های لیتیوم یون مایع، باتری های لیتیوم جامد و باتری های یون سدیم دارد.محصولات باتری لیتیوم ما دارای ویژگی های طولانی مدت، ایمنی بالا، مقاومت در برابر دمای پایین و سایر مزایای اصلی هستند.

 

 

 

تاریخ

در ژوئیه 2005، IT قرارداد همکاری با دانشگاه سیچوان برای تأسیس شرکت تصفیه گاز اگزوز سیچوان ژونگزی، با مسئولیت محدود امضا کرد.در سال 2006، خط تولید آزمایشی با تولید سالانه 20 تن مواد کاتالیزوری خاکی کمیاب تأسیس شد.در سال 2007، اولین دستگاه پوشش تمام اتوماتیک کاتالیزور موتور سیکلت ساخته شد.در سال 2010، تامین کننده اصلی کاتالیزور برای سازندگان مشهور موتورسیکلت مانند سوزوکی، یاماها و رودخانه بزرگ یانگ تسه شد.در سال 2012، عنوان برنامه ملی مشعل کلید شرکت فناوری پیشرفته را دریافت کرد.در سال 2013، جایزه اول پیشرفت علم و فناوری استان سیچوان را از آن خود کرد و مرکز فناوری سازمانی سیچوان را تأسیس کرد.در سال 2014، ایستگاه کاری آکادمیسین (متخصص) سیچوان تأسیس شد و به واحد پیشرو گروه کاری کاتالیزور پس از تصفیه انتشار موتور احتراق داخلی کمیته ملی استاندارد داخلی تبدیل شد.در سال 2015، Sinocat Environmental Technology Co.,Ltd.تأسیس ایستگاه های تحقیقات علمی پسا دکتری از طریق اصلاح سهامی تصویب شد.در سال 2016، او ریاست پروژه کلید ملی R&D "تحقیق در فناوری کنترل انتشار آلودگی و سیستم وسایل نقلیه و موتورسیکلت های سوخت جایگزین" را بر عهده داشت.در سال 2017 موفق به کسب جایزه دوم پیشرفت علمی و فناوری ملی و جایزه اول اختراع علمی و فناوری در صنعت مکانیک شد و به عنوان مدیر واحد آزمایشگاه ملی مهندسی فناوری کنترل انتشار آلودگی منبع سیار تبدیل شد.شرکت دور B تامین مالی را در سال 2019 و دور C تامین مالی را در سال 2020 تکمیل کرد. این شرکت به عنوان "مرکز فناوری شرکت ملی" شناخته شد و عنوان "شرکت نمایشی نوآوری فناوری استان سیچوان" را در سال 2020 کسب کرد. این شرکت یک قرارداد استراتژیک امضا کرد. قرارداد همکاری 1 میلیارد یوان با بانک چین.در سال 2021، این شرکت در هیئت نوآوری علم و فناوری بورس شانگهای فهرست شد. در سال 2022، این شرکت با شرکت Qingdao Nengbee Electric Co., LTD به همکاری استراتژیک دست یافت.

سرویس

شرکت فناوری زیست محیطی سینوکات با مأموریت "کنترل آلودگی هوا و تحقق رویای آسمان آبی و ابرهای سفید" شبکه بازاریابی را با پوشش چیدمان صنعتی داخلی به منظور ارائه خدمات کارآمدتر و باکیفیت به مشتریان ایجاد کرده است.در آینده یک شبکه خدمات بازاریابی در سراسر کشور ایجاد خواهیم کرد تا خدمات پیش فروش، حین فروش و پس از فروش باکیفیت را به مشتریان ارائه دهیم.

به منظور مقابله با تقاضای بازار خودرو به طور موثرتر، ZEC پلت فرم شبکه Jingdong Mall و Wechat Mall را ایجاد کرده است تا یک شبکه خدمات پس از فروش کامل را تشکیل دهد.بخش تحقیق و توسعه، تولید، فروش و سایر بخش‌های شرکت اولویت را برای برآوردن نیازهای خدماتی قائل هستند و همیشه به مفهوم خدمات مشتری محور برای ایجاد ارزش برای مشتریان پایبند هستند.

تیم ما

Sinocat Environmental Technology Co., Ltd. دارای تعدادی ایستگاه کاری تحقیقاتی علمی مانند کارشناسان شناخته شده در داخل و خارج از کشور، تیم های تحقیق و توسعه فنی حرفه ای با پزشکان و کارشناسی ارشد، و ایستگاه های کاری تحقیقاتی پسا دکتری است.دارای کارشناسانی است که از کمک هزینه های دولتی ویژه شورای دولتی، استعدادهای تحت "برنامه ده هزار استعداد" وزارت علوم و فناوری جمهوری خلق چین، و استعدادهای "برنامه هزار استعداد" در استان سیچوان برخوردار هستند.از سال 2009، این شرکت ریاست، مشارکت و رهبری در اجرای 10 پروژه بزرگ ملی علم و فناوری، از جمله: 3 پروژه بزرگ علم و فناوری، 1 پروژه صندوق نوآوری، 3 "863 طرح"، 1 علم و فناوری را بر عهده داشته است. طرح پشتیبانی و 2 مورد کلید ملی تحقیق و توسعه.

  • شرکت اطلاعات
  • معرفی
  • تاریخ
  • سرویس
  • تیم ما
اطلاعات تماس
اطلاعات تماس: Ms. Irene Chen
تلفن: +86 176 0801 8195
مخاطب
برای ما ایمیل کنید